Kaliteli bir hizmet için Buradayız

KALİTELİ BİR HİZMET İÇİN BURDAYIZ

Kablosuz İnternet

PoyrazWifi, ev ve işyerleriniz için onlarca servis noktasından kablosuz internete bağlanabileceğiniz hızlı ve güvenili genişbant internet erişim hizmetidir. PoyrazWifi ile binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız veya WiFi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur.

Teknik Destek

Poyraz Wifi ekibi olarak iş yerinizi ziyaret ediyor, hizmeti anlatıyoruz. Hizmeti en iyi şekilde verebileceğimiz , sizin de iş yerinizin görselliğini etkilemeyecek en uygun yere cihaz kurulumunu yapıyoruz. İş ortaklığınız müddetince tüm kurulum, işletim ve arıza takibi bize ait ! Kurulum sonrasında ise oluşabilecek olumsuzlukta 0850 303 79 69 destek hattımız ile soru ve sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.

Fiber İnternet

Poyrazwifi, sizlere çok daha yüksek hızlarda interneti çok uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyor. Uygun Altyapı ve koşullardaki Poyrazwifi’liler , güncellenen yeni Fibernet paketleri ile 10 gb' e kadar "fiber hızlı" internet kullanma ayrıcalığına sahip olacaklardır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ